خدمات | سرویس‌ها

دیجیکو وب مفتخر است که با بهره‌گیری از دانش بروز در زمینه بهره بری از تکنولوژی، پروژه هایی را در سطح و کیفیتی با تراز بالا؛ طراحی، پیاده سازی و اجرا کند. همچنین شما می‌توانید از خدمات ما مطلع شوید

طراحی و توسعه سایت

Web Design & Develop

نرم‌افـزارهای موبایل

Mobile Applications

نرم‌افـزارهای رایانه

PC Applications

طراحی رابط‌های کاربری

UI & UX Design

توسعه کسب و کار

Business Development

طراحی و توسعه سایت

🔥 طراحی وب سایت از جمله به روز ترین و پر کاربرد‌ترین موضوعات مربوط به کسب و کار آنلاین می‌باشد.

🔥 امروزه هر کسب و کاری برای افزایش فروش و تعداد مشتریان حداقل به یک نشانی و وبسایت اینترنتی نیاز دارد. فارغ از هزینه طراحی وبسایت شرکتی یا فروشگاهی توجه به عوامل دیگری مانند تولید محتوا، طراحی ظاهر سایت و بررسی سرعت و سئو اهمیت زیادی در موفقیت یک وبسایت اینترنتی دارد.

🔥 طراحی وب سایت، یکی از پر چالش ترین مراحل کسب کار اینترنتی می‌باشد که ممکن است سوالات زیادی را در ذهن مخاطب نه چندان آشنا با فضای برنامه نویسی و اینترنت ایجاد کند. با ما همراه باشید تا به شما سازو کار لازم برای آشنایی بیشتر با طراحی وب سایت و نحوه کار آن، چگونگی استخدام طراح سایت مورد نظر ، ثبت سفارش، هزینه طراحی سایت و عوامل تعیین کننده آنها را به شما نشان دهیم.

نرم‌افـزارهای موبایل

امروزه موبایل و تلفن های همراه جایگاه مهم و دائمی در زندگی افراد دارند و بیشتر افراد بدون گوشی های همراه خود از خانه خارج نمی شوند. این حضور پر رنگ باعث شده که بیشتر مردم تا جایی که بتوانند نیاز خود به تکنولوژی را از طریق ابزارها و برنامه هایی که روی گوشی نصب می کنند برطرف کنند. در حال حاضر بیشتر شرکت ها و بیزینس های دیجیتالی و حتی غیر دیجیتالی سعی می کنند اپلیکیشن های خود را به صورتی طراحی کنند که تا حد ممکن مشتری پسند یا به اصطلاح user friendly باشد. از دیدگاه دیجیتال مارکتینگ هم اپلیکیشن ها جایگاه مهمی در توسعه کسب و کار دارند. استفاده از خدمات اپلیکیشن ها باعث کاهش هزینه های بازاریابی دیجیتالی می شود. هزینه های تبلیغات بیلبوردی را با تبلیغات پوش نوتیفیکیشن موبایل مقایسه کنید. تبلیغات اپلیکیشن توسط افراد بیشتری دیده می شود و با دقت بیشتری دنبال می شود. حضور دائمی اپلیکیشن کسب و کار شما بر روی موبایل مشتریان باعث ماندگاری برند شما در ذهن مخاطب و تاثیر گذاری و برندسازی می شود. اپلیکیشن ابزار مهم و تاثیرگذاری در دیجیتال مارکتینگ است. تبلیغات موبایلی که هر روز تکرار می شود باعث می شود مخاطب به حضور برند شما عادت کند و برای خرید سایر محصولاتتان هم مقاومت کمتری نشان دهد.

نرم‌افـزارهای رایانه

دنیای وب در ابتدای دهه 90 پا به عرصه ظهور نهاد. شاید حتی خود توسعه دهندگان اولیه وب فکر نمی کردند که این پدیده با این سرعت رشد کرده و در مدتی نه چندان طولانی تا بدین حد وارد زندگی افراد شود. در ابتدا اینترنت و وب وظیفه نمایش اطلاعات را بر عهده داشت. کاربران به نوعی امکان هیچگونه دخل و تصرفی در صفحات وب را نداشته و فقط می توانستند از اطلاعات آن استفاده کنند. اصطلاح بهتر برای کاربران وب اولیه "بیننده وب" است نه کاربر وب. اطلاعات صرفا نمایشی بودند! طولی نکشید که دنیای وب توسعه یافت. امکانات تعاملی زیادی به وب اضافه شد و ببنندگان وب، تبدیل به کاربران وب شدند. کاربران می توانستند اطلاعاتی را دریافت یا ثبت کنند. روند پیشرفت و تعاملی شدن وب تا جایی ادامه یافت که در حال حاضر هر امکانی که ما بر روی سیستم محلی خود داریم را می توانیم بر روی اینترنت نیز داشته باشیم. دیگر برای دسترسی به اطلاعات و نرم افزارهای خود لازم نیست صرفا به کامپیوتر خود محدود شویم، دنیای وب در هر زمان و هر مکان این داده ها را برای ما دردسترس قرار داده است. یکی از بزرگترین دستاوردهای وب تعاملی، امکان ارائه نرم افزارهای تحت وب می باشد. نرم افزارهای های تحت وب به صورت کلاینت/سرور(سرویس گیرنده/خدمات دهنده) ارائه می شوند.

طراحی رابط‌های کاربری

📌 مهمترین ویژگی هر محصول، قابل استفاده بودن آن است. مثلا وقتی می‌خواهید یک در را باز کنید از دستگیره استفاده می‌کنید. بدون دستگیره در باز و بسته نمی‌شود و به همین دلیل قابلیت استفاده ندارد.

📌 وقتی می‌خواهید از یک چاقو استفاده کنید، دسته آن را می‌گیرید. بدون دسته، مجبور بودید تیغه چاقو را با دست بگیرید که هم خطرناک است و هم استفاده از آن راحت نیست.

📌 در حقیقت هر چیزی که باعث شود بتوانیم از یک محصول استفاده کنیم، رابط کاربری نام دارد.
📌 تیم دیجیکو وب، در یکی از زمینه‌هایی که تخصصش را به رخ دیگران می‌کشد؛ رابط‌های کاربری است. ما در اینجا قبل از شروع هر پروژه‌ای این نکته را دربرای شروع کارمان در نظر میگیریم که، رکن هر پروژه‌ای؛ رابطکاربری آن است.

توسعه کسب و کار

به طور کلی توسعه کسب و کار به مجموعه ای از ایده ها، ابتکارات و فعالیت هایی گفته میشود که به بهتر شدن یک کسب و کار کمک میکند که شامل افزایش درآمد، افزایش سودآوری با ایجاد مشارکت استراتژیک و تصمیم گیری درباره‌ استراتژی های کسب و کار می شود. به عبارت دیگر، تبلیغات، فروش، ابتکارات استراتژیک، مشارکت تجاری، توسعه بازار، باشگاه مشتریان، گسترش کسب و کار و بازاریابی؛ همه راهکارهای موثر در توسعه کسب و کار هستند. توسعه کسب و کار مستلزم انجام وظایف و فرایندهایی برای ایجاد و اجرای فرصت های رشد در داخل و بین سازمان ها است که به معنای هرگونه فعالیتی توسط یک سازمان کوچک یا بزرگ، غیرانتفاعی یا انتفاعی باشد که با هدف توسعه تجارت به نحوی صورت می‌ گیرد. فعالیت های توسعه کسب و کار در بخش های مختلف یک سازمان یا استارتاپ از جمله فروش، بازاریابی، مدیریت پروژه، مدیریت محصول و مدیریت فروشندگان گسترش می‌ یابد؛ شبکه سازی، مذاکره، مشارکت و تلاش برای صرفه جویی در هزینه نیز شامل این موضوع هستند. همه این بخش ها و فعالیت های مختلف با هدف توسعه کسب و کار هدایت و تراز شده اند.

تازه‌ترین‌های بلاگ

مشاهده بیشتر